Únor 2013

Kdo se zúčastníte další Pražské DEFENESTRACI"?

27. února 2013 v 0:46 | Miloslav Jandík
Až bude vhodná doba a vyhlásím účast na předem neohlášené DEFENESTRACI všech "nekřesťanských" pánů ze Strakovy akademie i "nekřesťanského" hradního pána Zemana, zúčastníte se?
Doporučuji jednání s nimi v rukavičkách, nejlépe boxerskejch, vystlaných semišem, aby nás to moc nebolelo a na místo klíčů si vzít kravské zvonce, neb jiné ozvučení. A jako dárky na rozloučenou přineste sebou vhodné kopačky. Čím tvrdší, starší a voňavější, tím lepší.
A doporučuju to nikomu neříkat, ale vykecat to můžete všem Přátelům na Netu a Facebooku a známým, kteří toto nepoužívají.
K dnešnímu dni 2. srpnu 2013 se již přihlásilo víc než 50 Skutečně Odvážnejch a Spravedlivě Nasranejch Čechů, se kterými přichází do Česka Boží zákon a Boží řád.

Obnova členské základny.

11. února 2013 v 9:33 | Miloslav Jandík
Na Facebooku jsem vytvořil povícero Událostí a také dvě Skupiny: "Jsme Pro 13" a
"Mírové hnutí 2007", do kterých se přidává více fajsbůkářů.
V seznamu členů "MH-2007", které má premiérem Nečasem pozastavenou činnost, protože jsem nedal do Kalouskovy kasičky "výpalný" úplatek, jsem musel nejdříve vymazat 93 "mrtvých duší", které díky "nekřesťanskému " prasedentovi a "nekřesťanské" Nečasově lůze již zemřely, spáchaly sebevraždy nebo pomrzly.
Postupně je nahrazuji fejsbůkovými živými členy. K dnešnímu dni 2. srpnu 2013 již nás je 315 členů.

Facebook

10. února 2013 v 15:05 | Miloslav Jandík z Prahy
Díky "nekřesťanskému" premiérovi Nečasovi, je toto hnutí pozastaveno, nikoliv zákázáno, zrušeno, rozpuštěno, protože Premiér Nečas nemá dostatek "kyseliny" na naše "zásady, taakže nás ani on ani nikdo jiný rozpustit nemůže.
Díky sociální síti Facebook, se počet členů "MH-2007" den ze dne rozrůstá.
Nejdříve jsem musel ze seznamu vyřadit 93 tak zvaných "mrtvých duší", kteří pravděpodobně díky tomuto "neřesťanskému režimu, prasedentovi Klausivi a Nečasově vládě" již zemřelo, spáchalo ze zoufalsvtí sebevraždu, nebo umrzlo.
Na Facebooku jsem vytvořil více Událostí a také dvě Skupiny: "Jsme Pro 13" a "Mírové hnutí 2007", do kterých se přihlásilo více než 1.530 fejsbůkářů, kteří se 13 ti základními body Programu souhlasí.
Ke dnešnímu dni je v sezamu již zapsáno 315 členů.
Další zájemci o členství se můžete přihlásit prostřednictvím Facebooku nebo zde.