Kdo se přidá do skupiny: "Jsme PRO 13"?

31. ledna 2013 v 18:35 | Miloslav Jandík ze samoty, kde Boryš umí.
"Jsme Pro":
1) Odstoupení od smlouvy s Největší Americkou Teroristickou Organizací=NATO a od smlouvy ESM.
2) Dobrovolnou Demisi, současného "nekřesťanského" prezidenta.
3) Demisi "nekřesťanské" vlády.
4) Zrušení všech stávajících "nekřesťan ských" politických stran a hnutí.
5) Zákaz propagace Marxismu, Nacismu, Komunismu, Socilaismu, Kapitalismu, Imperialismu, Islámu.
6) Vyškrtnutí z rozpočtu ČR všech výdajů na zbrojení, výrobu zbraní, munice a Semtexu.
7) Odstavení Jaderných elektráren, postupné rušení uhelných elektráren a využívání pouze energie pomocí malých vodních, větrných, solárních elektráren, šetření všemi energiemi, přírodními zdroji a vodou.
8) Zrušení Senátu, Parlamentu, Hradní stráže a Armády.
9) 12 ti člennou vládu odborníků z řad starších, zkušených křesťanů.
10) Postupné rušení "světských" zákonů, vyhlášek, nařízení a uzákonění zákonů Božích.
11) Zrušení zákona o registrovaném partnerství homosexuálních párů a nedovolení adopce dětí těmito páry.
12) Zrušení daní z pracovních činností, z nemovitostí, z darů, poplatků a jiných úplatků, při ponechání pouze miliardářských daní z přepychu.
13) Zrušení zákona o restituci církvím.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jakub Jakub | 9. února 2013 v 23:45 | Reagovat

Pane Jandíku.
Kdysi dávno jsem na Náměstí I.P.Pavlova podepsal petici za vznik Vašeho hnutí. Měl jste tam tou dobou i petici NeZákladnám, tu jsem podepsal rovněž. Myslím, že to z mé strany byla chyba (podpis pod vznik MH-2007). Jak se můžete nazývat Mírovým hnutím, pokud tu hlásáte tolik nenávisti? Projedu těchto 13 bodů a ke každému se vyjádřím, protože vy jste to neudělal:
1) NATO se jmenuje jinak, než tu píšete, ale budiž to bráno jako recese. Nesouhlasím s Vámi v názoru na vystoupení z NATO, ale respektuji ho.
2) V zásadě souhlasím, ale už naštěěstí končí.
3) Též souhlasím s demisí vlády, ovšem tato vláda křesťanské církve uplatila desítkami miliard ve formě restitucí, takže o "nekřesťanské" nemůže být až tolik řeč.
4) Toto je nesmysl. Jak potom zjistíme programové směřování kandidátů? Strany nabízí možnost orientace v názorech kandidátů. Bez stran bych musel před volbami číst místo desítek programů stran (a věřte, že je studuju pečlivě) tisíce programů jednotlivých kandidátů. Na to nemám čas. Samozřejmě, nabízí se argument o neplnění předvolebních programů, ale to je jiná věc...
5)Propagace nacismu je již zakázaná, komunismus by se měl přidat. Socialismus a kapitalismus jsou směry, které při troše dobré vůle mohou fungovat. Imperialismus je domněnka komunistů. A co se týče islámu, pokud zakážeme islám, musíme zakázat i všechna ostatní náboženství. Ano, i křesťanství. Máme přece svobodu vyznání, ne?
6) Tenhle názor Vám neberu, ale nejsem utopický pacifista.
7) Jak tu elektřinu chcete vyrábět, když nebudou ani uhelné ani jaderné elektrárny? Vodní, a to sám jistě víte, nejdou postavit všude a když už někde ta snaha je, protestuje se stejně (viz zatopení obce Nové Heřminovy, kde s protesty souhlasím). Větrné elektrárny ničí ráz krajiny a tvoří hluk, solární stojí na polích, která pak nejdou obdělávat... Proto jedinou cestou je zatím jádro.
8)Senát je součást Parlamentu, ale tím Parlamentem jste měl asi na mysli Poslaneckou sněmovnu. Senát bych zrušil ihned, Sněmovnu ne, někdo ty zákony schvalovat musí. Hradní stráž je jen symbolická záležitost. Zrušení armády není dobrá věc, armáda velmi často pomáhá například obětem povodní a dalších přírodních katastrof.
9) Kdo tu vládu jmenuje? Souhlasím s množstvím, ovšem nejde o to, jestli jsou to křesťané nebo ne. Důležité je, aby svému rezortu rozuměli a byli schopnými manažery.
10) S něčím takovým jakožto ateista nemohu souhlasit, svoboda vyznání je základní právo každého a nikdo mi nebude nutit zákony jedné církve.
11) Zásadně nesouhlasím. Proč by nemohly stejnopohlavní páry mít také zákonný svazek? Homosexualita není nemoc, je to vrozená záležitost podobně jako barva vlasů a očí... A myslím, že je lepší, když děti budou adoptovány slušnými lidmi bez ohledu na jejich sexuální orientaci, než kdyby byly v dětských domovech.
12) Další nesmysl, neboť veřejné služby je potřeba z něčeho zaplatit. A proč by platili daně jen miliardáři?
13) Souhlas.

Doufám, že se k mé stručné reakci brzy vyjádříte.

2 Míla Jan DÍK, CsČ Míla Jan DÍK, CsČ | E-mail | 10. února 2013 v 14:49 | Reagovat

Za prvé postrádám patřičné představení se, nemám rád Anonymy.
Samozřejmě ne všichni budou s těmito 13 ti základními body Programu Mírového hnutí souhlasit. Nicméně s těmito body souhlasí přes 1.030 fejsbůkářů, křeří se stali od začátku roku 2013 členy Skupiny "Mírové hnutí 2007" a kžeři souhlasí s "Jsme Pro13", jakož i dalšími mými Událostmi na Facebooku.
Což pochopitelně o čemsi svědčí.

3 garias garias | E-mail | 23. února 2013 v 9:40 | Reagovat

Pridám sa ak ta dáte zrušenie všetkých zlých, ktoré klamú... aj kresťanstva !!!

4 Miloslav Jandík Miloslav Jandík | E-mail | 23. února 2013 v 22:08 | Reagovat

Garias, nepleť si židy, katolíky a další, kteří jsou vlci v rouších beránčích s pravými Křesťany, kteří nikdy nic Zlého neudělali. Židi ano, ukřižovali nevinného Ježíše a pronásledovali věřící v Ježíše. Katolíci upálili Mistra Jana Husa a křížáci pronásledovali Husity, kteří se z prvopočátku jenom bránili. Potom to ale  zaslepený Žižka to zvrzal. Muslimové jsou taky zločinci, protože pronásledují Křesťany věřící v Ježíše. Postačí na vysvětlení?

5 liduli liduli | 14. března 2013 v 22:17 | Reagovat

náhodou jsem se sem připletla a přečetla si těch 13 bodů - četl jste někdy Utopii Thomase Moora nebo je vám znám obsah tohoto slova? Půlka těch bodů jsou zaslepené fantasmagorie a já pořád tajně doufám, že někde najednou zabliká rámeček, že to je jen jakási recese. Nevím, co myslíte v reakci na komentář, že si nemá plést židy, katolíky a další s pravými Křesťany atd. Předhazovat Židům, že ukřižovali Krista, tak to je návrat tak do 19. století. A tak by se dalo pokračovat hodně dlouho. Člověče drahá, máte jistě velké problémy v životě, mnoho jste si vytrpěl, ale tohle je tak trochu na svěrací kazajku. To jako když se zbláznil Ota Pavel na zájezdu v Rakousku či Německu, zapálil stoh, svlékl se do naha a vykřikoval, že je Ježíš Kristus.

6 Míla Jan DÍK, CsČ Míla Jan DÍK, CsČ | 15. března 2013 v 15:48 | Reagovat

Liduliloe, co to blekotáš? Vůbec Ti nerozumím. Můžeš  i to laskavě přeložit?

7 Míla Jan DÍK, CsČ Míla Jan DÍK, CsČ | 15. března 2013 v 15:50 | Reagovat

Ludulileo, to je zajímavé, že více jak 1.500 fejsbůkářů s tím souhlasí, jenom Ty jedinej nebo jediná bezejmenná osoba, ne a ne to pochopit.

8 liduli liduli | 25. března 2013 v 16:07 | Reagovat

to je asi na mě - jsem ženského pohlaví a svou identitu rozhodně nehodlám odhalovat. Máme shodou okolností (vlastně to není shoda - jinak bych na vás nenarazila) jednoho společného přítele na FB. A argument, že 1.500 fejsbůkářů s něčím souhlasí mě rozhodně nepřiměje ke změně názoru - kontaktujte nějakého psychiatra, největší problém budete mít nejspíš ve svojí hlavě (to neberte ve zlém - to je bohužel dnešní realita, že poměry ve kterých žijeme, mnohého z nás dokonale semelou). Jste plný nenávisti a zahořklosti a víte, co plodí nenávist? Zase jen další nenávist - z negativního nikdy nemůže vzniknout nic pozitivního. Ale na to musí každý přijít sám. Ty vaše cancy o tom, že nenávidíte ty a ty a ty, tak z toho je mi nad vámi tak akorát do pláče. Fakt vás lituju. A o sobě si nemyslím, že jsem nějaká panenka z cukru, ale co je moc, to je moc.

9 Miloslav Jandík Miloslav Jandík | E-mail | 22. dubna 2013 v 2:19 | Reagovat

[8]:Lidulinko, neměj péči o moje zdraví a co se nenávisti a canců týká, je to asi pravý opak. Lituji Tě, fakt, panenko z cukru třtinového.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama