Březen 2010

DEZ-ORIENTACE:

17. března 2010 v 17:13 | Miloslav Jandík z Prahy

Hodně lidí, nejen u nás v Česku, je Dez-Orientovaných. Někdo je Dez-Orientovaný v Politice, někdo v Náboženství, někdo v Sexuální oblasti, někdo už je dokonce tak Dez-Orientovaný, že už ani neví jestli je muž nebo žena a Anonymové už ani neví jaké je jeho jméno a příjmení. Inu, lidé jsou různá dřeva a různá zvířata! Hodně lidí opravdu pochází z opic. A hodně lidí zanikne Velkým třeskem.


Rádio Svobodné Česko:

7. března 2010 v 16:48 | Miloslav Jandík z Prahy

Santanáš Klaus se Zemanem se dostali konečně do Pekla. Kam také jinam, že? Satan Lucifer povídá Santanášovi Klausovi: "Protože jsi jsi mi krásně sloužil, lidem jsi krásně utahoval opasky, celý život jsi privatizoval a nic nedělal, tak za odměnu na život věčný v Pekle zde máš starou Ježibabu se čtyřmi bradami a bradavicemi." Ježibaba milého Klausíka popadla a šup s ním do nejhlubších hlubin Pekla. Milošovi Zemanovi Lucifer povídá: "Pro Tebe mám Milouši připravenou mladou Americkou zpěvačku Madonu. Madoně Lucifer říká: "Protože jsi mi, Madono, celý život krásně sloužila, krásně jsi hřešila a užívala volného sexu s mladými, tak za odměnu dostáváš na život věčný v Pekle zde stojícího, smějícího, krásného nicnedělánka Milouše Zemana.

Pane, pojďte si hrát.

A na co si budeme dnes hrát?

Na doktora. Já jsem doktor a ty mi dej 1.000 korun!

Snad jenom 30 ne!?

Ne, já jsem doktor práv a kdybych byl ombudsman, tak bych si řekl o dva tisíce.


Odvolby!

3. března 2010 v 9:15 | Miloslav Jandík z Prahy

Náš Santanáš Václav Klaus vyhlašuje Volby a předseda "MH-2007" vyhlašuje Odvolby. Hlavně musíme Odvolit tu ropuchu na prameni, jádro pudla, příčinu všech příčin a bude po legraci. Odvolit také všechny Vyvolené Židy, Bolševiky a čechoAmeričany. Díky Bohu, už začínají padat hlavy Vyvolených i Populistických Rychlokvašek, jako Zelených. Na pořadu budou i TOP 09 a VV.