UPOZORNĚNÍ na ZLODĚJE:

14. prosince 2007 v 12:43 | Miloslav Jandík z Prahy
V prostředcích MHD v Praze jsou v dnešní době cizí turisté i našinci vyzýváni k ostražitosti před drobnými kapesními zloději, kteří se dopouštějí drobných krádeží.
"Liguére jsem žádné nepil a jsem na mol střízlivý, jenom se mně chce také něco říct a já to teda řeknu, napíšu":
Dovoluji si,
nejen touto cestou, UPOZORNIT na ty největší Zloděje v Praze, a vůbec na celém světě, kteří jsou organizováni pod různými novodobými otrokářskými "SIÓN-istickými" stranami a jsou to zejména čeští vlastizrádci jako například:
1. "Svatý?" Václav Klaus, prezident ČR, "Otec vlasti?", který vymyslel účetnictví pro voliče: "Dal a Má dáti!", a pro sebe a pro svoje "ODS-áky", "Nekřesťany" a "Zelenáče" účetnictví: "Dostal a Má dostati" aby si mohli povolovat svoje opasky. Nestačí mu už ani 350.000 měsíční plat, ani HRAD. To chce mít ještě vilu za 15 miliónů.

2. Ředitel ČEZ, Martin Roman, který má miliónové osobní měsíční příjmy, spolu s jeho podnikateli a ještě mu to nestačí a neustále zdražuje elektřinu.
3. Mirek Tupolánek, premiér české vlády, který nic nechápe, není schopen a nedokáže nic pochopit, a taky chce jenom "kořistit" v jeho "korytě", a jet se líbat s tím největším teroristou a válečným zločincem do Ameriky. Kéž by tam zůstal i s Parkanovou a nadosmrti na Guantanámu žvýkali rýži, kterou si sami vypěstují!
4. "nekřesťanský" Kalousek, mistr ve zvyšování daní, aby Parkanová a Langer měli na nás ještě více zbraní a také je mistr v nekonečném zdražování,
5. "Nekřesťanská" a VálkyChtivá Vlasta Parkanová, "ministrině války", kterou zajímají namísto vařečky americké radary a transportéry proti lidem,
6. Tomáš Šulínek, mistr v zavádění "povinných úplatků", navzdory Hippokratově přísaze pro své MUDry,
7. ministr vnitra Ivan Langer, který zavádí český "KU-KLUX-KLAN", (kteří jsou po zuby ozbrojení a kteří si zakrývají svoji tvář, protože nemají čisté svědomí), a který řídí BIS a Monitoring proti bezbranným obyvatelům,
8. ministr zahraničí a kníže Karel Schwanzenberger, který upřednostňuje mocipány v "Summitu mocných G-8", (již žádnou šlechtu a knížata),
9. páni Poslanci a Senátoři, kteří naprosto nic nedělají, kradou veřejně (pod svícnem největší tma) a uzákonili si v prvé řadě 100.000 platy pro Sebe a chtějí ještě víc,
10. a další a další vykořisťovatelé, "otrokáři", kterým se nyní říká: "zaměstnavatelé" a "podnikatelé",
11. a všechny "Hajzl-Báby", také podnikatelky, které mají i 20.000 Kč platy a které nás nenechají zadarmo ani vyčůrat. Kam čert nemůže, nastrčí ženskou! Není-liž PRAVDA?!
12. "Sociál-ista" Paroubek, který se chce také stát dalším českým "sión-istou",
13. a další vlastizrádci jako "američan" Jan Švejnar, který nám chce po americku vládnout,
14. pražský primátor Pavel Bém, který nařídí Městské Policii, aby vyhazovala Bezdomovce z Prahy a který chce zavést i v Praze drahé Mýtné brány a následně vybírat další miliardy.
Cožpak výše uvedení Zloději a zlodějky nemají ani trochu lidské Srdce a necítí s chudými?
Za pochopení, za jakoukoliv podporu a zejména hojnou účast v nastávajících předčasných volbách, předem děkuje: český Jánošík, (Robin Hood, či MJH)-Miloslav Jandík z Prahy.
V prvé řadě děkuji již 1760-ti "Petentům" (novodobým Chartistům), navzdory výše uvedným "Impetentům" a všem byrokratickým "Orgánům státní moči".
A Bůh žehnej všem poctivým a mírumilovným lidem na celé Zemi!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 navstevnik_klementina navstevnik_klementina | 19. prosince 2007 v 21:13 | Reagovat

nehul to uz

2 Miloslav Jandík z Prahy Miloslav Jandík z Prahy | E-mail | 20. prosince 2007 v 14:02 | Reagovat

A proč bych neměl? Podle mne to chce ještě houšť a větší kapky. Nebo jsi volil a budeš dále volit "ODS-áky", "Nekřesťany", "Zelenáče", Klause, nebo američana Švejnara? Ty jsi také "Sión-ista" - podnikatel? A chceš také chamtit a bohatnout na úkor svých bližních? Takových chamtivců mi je úpřímně a nesmírně líto, protože po smrti teprve poznají jak se dalece mýlili, až stanou před Bohem.

3 Dan Dan | 2. ledna 2008 v 15:56 | Reagovat

Zdar,

Je to prece krasne poslouchat v tramvaji, ze budu za chvili okraden, vzdy kdyz vychazim  tramvaje jsem mile prekvapen, ze vetsinu veci najdu na svem miste.

Navic je to levnejsi, nez aby policie hlidala jestli nejaky tem loupeznik nejde kolem.

4 Dan Dan | 2. ledna 2008 v 16:47 | Reagovat

Jinak si dovolim oponovat pane Jandík,

ad1) Nas narodni tatka, Váženy pan president Václav Klaus neni zlodej, je demokratickou cestou zvolena hlava statu, Svou mzdu si prece zaslouzi, Hrad mu nepatri z toho uz se bude brzy stehovat,a vilka? No prece aby na nej neprselo, ne? Uz jste nekdy videl zmoklyho presidenta? ja jo. Neni to hezky pohled :)

ad2) Nechapu proc jste si vybral zrovna ředitele ČEZu. Takovy hodny clovek, jeho prijmy nejsou mnohamilionove ale malomilionove. A on elektrinu nezdrazuje. Snazi se pouze upravou cen naucit lidi skromnemu zivotu. A clovek by skromny byt mel ne?

ad3) Miroslav Topolánek velice dobre chape co a jak, a jelikoz jsme v trznim mechanismu, tak se ridi jeho hlavni zasadou urvi co muzes.

ad4) Pan Kalousek? co proti nemu mate? On prece jedna jmenem Boha, jako cela jeho strana. Tez se snazi zabranit tomu aby lide hresili.(napr. obzerstvim)

ad5) Ale ale, prece vite, že jsme historicky, narod, ktery neni schopen bez ciziho vedeni samostatneho zivota. Zaplatpanbu za Habsburky, rakusaky, nemce, rusy a ted se o nas budou starat americani. a nato jsou potreba zbrane, profesionalni armada a td.

ad6) Nejedna se o uplatky, ale o uhradu opotrebeni, cekaren, schodu, podlah a podobne. Naopak by kazdy obcan CR mel mit zabudovan vzduchomer a krokomer, aby bylo mozno nauctovat mnozstvi spotrebovaneho kysliku a produkce CO2 (udajne sklenikoveho plynu)  a oslapani chodniku.

ad7) Dulezite je videt jim do očí ne?

ad8) Takovej hodnej pan, ten za nic nemuze.

ad9) Tak poslanec mi jeste nic neukradl, a 100000 plat to je nic, prece jim to nebudem zavidet, navic za ty penize urcite hresi a dostanou se do pekla

ad10) Mate na mysli napr firmy, ktere pres Armadu Spasy naberou bezdomovce na tzv uklidove prace, nechaji je delat bez ochrannych pomucek vyskove prace a nakonec jim ani nezaplati mzdu? Pred Vanocemi skutecne krestansky pristup. (a my neznabozi jim pak musime pujcovat na ubytovani, aby nezmrzli)

ad11) Mate curat u stromu jako ja

ad12) Nebyt Paroubka, nemate kam chodit do putyky, a na koho nadavat

ad13) S USA na věčné časy a nikdy jinak :) ( drive Se Sovetskym svazem s jazykem az na zem)

S tim žehnanim myslim Buh mit moc prace nebude

5 Dee Dee | 16. ledna 2008 v 13:49 | Reagovat

Pane Jandíku, po přečtení Vašeho webu docházím k závěru, že si buď z druhých utahujete, střílíte a děláte srandu, a nebo by jste se měl i nadále mentálně léčit v léčebně Bohnicích, kde to pokud vím, velmi dobře znáte.

6 Gabriella Gabriella | Web | 23. února 2008 v 9:28 | Reagovat

Ahoj,prosím přihlásíš se do bleskovky na mém blogu.

Byla by jsem ti moc vděčná.

Jinak máš pěkný blogísek.

7 Gabriella Gabriella | Web | 27. února 2008 v 19:03 | Reagovat

Ahoj, moc mě těší že jsi se přihlásil do mé první bleskovky.

Už sem udělala diplomky tak se prosím stav a napiš komentář jak se ti líbí a hlásni v anketě.

Opravdu mocinky moc jsem ti vděčná:-)

8 Miloslav Jandík z Prahy Miloslav Jandík z Prahy | E-mail | Web | 29. února 2008 v 10:47 | Reagovat

Milá Gábinko, nevím kde se mám za Tebou stavit! Můžeš mi zavolat nebo napsat SMSku na moje čísla: 733565386 nebo 732189224? Nebo na můj mail? Míla Jandík z Holešovic.

9 BornSSO. (Jakub Roth) BornSSO. (Jakub Roth) | 19. srpna 2009 v 19:10 | Reagovat

Sv. Jan prDík který prdí a který má v mozku vyhulíno všechyn podvádí a okrádá ---- nebo si snad mesjé čihák myslí že své 2000 nekdy v životě uvidí? Neuvidí, jistě. Tedy pokud vystoupí z MH-2007 a mím gardám se podaří zarazit převrat pana Jandíka, Zítka a dalších lidí kolem Heřmanského a spol. napojených na bezpečnostní složky a různé spolky. Pak možná uvidíš svoje prachy ale musí moje armáda zvítězit a navíc muaí uděrřit dřív než levé křídlo Policie, jinak bude zle.

vers A) Jandík udělá převrat. Nastolí diktaturu a bude vldánout jako samovládce až do smrti kdy moc přebere jeho náměstek Zítko a po něm byrokratická diktatura. Všichni členové MH až na výjymky budou popraveni či uvězněni, další milion lidí bude též popraven nebo zahyne v lágrech.

vers B) Polciie a armáda udeří první a rozpustí MH a Jandíka odsoudí na doživotí, Zítko unikne a pokusí se oragnizovat převrat sáms což se mu ale nepodaří.

vers C) moje gardy v průbehu tohoto či příštího roku rozdrtí MH, popraví Jandíka, Zítka, Heřmanského i lidi na ně napojené, pak proběhne se mnou soud v němž budu rehabilitován, dojde k čistkám na ministerstvu vnitra a já budu žít spokojený život jako národní hrdina.

Prosté.

podepsán. Jakub Roth      

10 Matěj Čihák Matěj Čihák | Web | 24. září 2009 v 19:25 | Reagovat

Upozornění na debili:

Jméno Miloslav Jandík,
Bydliště: Nová Paka v podkrkonoší,
Strana: Mírové hnutí 2007
Status: senilní stařec který slyší hlasy  
Ideologie: porti Židům, homosexuálům, pokroku, vědě
Spojenci: ti kdo mě na slovo poslouchají, neb já tlumočím zákony Boží
Nepřátelé: Ostatních 6 miliard obyvatel Země.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama