Výzva k podpisové akci proti násilnému odebírání dětí:

8. října 2007 v 16:01 | Miloslav Jandík z Prahy
V Blesku 2.10.2007 jsem si přečetl zprávu o tom, jak byl 23-leté Michaele Slavíkové a jejímu 43-letému druhovi Liborovi Bez domova, bydlícím ve stanu u řeky, někde asi v Ústí nad Labem odebrán Policií a Sociálkou násilím 8-měsíční kojenec Liborek, namísto, aby byla mladým partnerům, Pravým bilogickým rodičům, poskytnuta od Sociálky patřičná pomoc, tak jak to mají ze zákona za povinnost. Takovýchto případů je více. Proto vyzývám všechny dobré lidi, kteří mají Srdce, aby se se mnou zkontaktovali, pomocí mých mobilů: 733338537 a 732189224, nebo mailem: miloslavjandik2007@volny.cz a podepsali se na petičním podpisovém archu, proti zvůli současného kapitalistického reřimu, úřadů, institucí a orgánů činných v trestním řízení proti občanům naší republiky.
Mně, a mojí partnerce Renatě, nám byla také Policií a Sociálkou na základě Usnesení Samosoudkyně Obv.soudu pro Prahu 9, MUDr.Helenou Svobodovou, dne 20.1.1999 v pravé poledne násilným vniknutím do bytu (porušením domovní svobody), násilným sražením mojí osoby, zraněním, spoutáním a odvezením na služebnu Policie v Letňanech a 5-ti denní dcerka Renatka spolu s mojí partnerkou, byly, jak proti mojí i proti vůli matky, odvezeny do Kojeneckého ústavu v Praze Křči, kam mi byl posléze zakázán vstup na návštěvu dítěte a partnerky s tvrzením Soudu, že nejsem otcem dítěte. Po půlročním spravedlivém protestu jsem byl zbaven jak svobody ve věznici, tak i způsobilosti k právním úkonům, abych se nemohl domáhat svých základních lidských práv na dítě. Jako důvody Samosoudkyně a Sociálky byly, že jsme porodili doma, že jsme bydleli v jedné místnosti a že jsem věřící občan.
Cožpak už nemáme právo ani na děti? Cožpak je trestné rodit doma? Cožpak je trestné bydlet v jedné místnosti? Je snad trestné být věřící a mírumilovný? Když je u nás nespravedlivý režim, který přemnoho občanů přivádí do zoufalství, bídy a do tíživých finančních a sociálních poměrů, měly by Sociální instituce a Úřady cociálně slabým občanům poskytnou patřičnou jak finanční, tak sociální pomoc tím, že jim zařídí dostatečné bydlení a nikoliv odebírat děti! Vždyť je to zločin "ukrást" dítě Pravým biologickým rodičům!
Děkuji předem za pochopení, za podpisy na petičním podpisovém archu i za jakoukoliv pomoc.
Uvádím, že do 6. února 2009 již Petici podepsalo 35 dobrých lidí a Petice s podpisovým archem byla podána do podatelny Úřadu vlády a Prezidentovi republiky.
Ve čtvrtek 7.února 2008 bude u Obvodního soudu v Praze na Míčánkách konečně veřejné zasedání Soudu ohledně navrácení mojí způsobilosti k právním úkonům, naší dcerky Renatky, které je již přes 9 let i mého zabaveného a zničeného majetku, osobních věcí a dokumentů. V můj prospěch přijde svědčit 25 svědků.
Miloslav Jandík z Prahy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dan Dan | 2. ledna 2008 v 15:51 | Reagovat

Ano je to tak. Je treba si uvedomit, ze v nasi spolecnosti je vse povazovano za zbozi s nejakou trzni hodnotou. Vy a Vase zena mate pro tuto spolecnost minimalni trzni hodnotu, nicmene Vase odebrane dite ji ma vysokou. Staci zalistovat v historii a podivat se jak Fasisti odebirali malke deti na tzv. prevychovu. Jinak se mylite, zlocin to neni, je to pouze vychovne opatreni. Asi to taky nemate jednoduche. Behem poslednich 10-ti let jsem plne pochopil teroristy, chapu jejich pohnutky i system prace. Chapu ale nesouhlasim. Jinak nechapu, proc by mel stat davat chudym lidem nejake bydleni. Pokud jsou chudi tak jsou neschopni at zhynou, proto se take zavedla povinna platba u lekare, tim se dosahne toho, ze se zvysi nemocnost u opravdu socialne slabych (tim nemyslim ty, ktery s SUVckem prijedou na socialku zadat o podporu, a kdyz ji nedostanou, hned to zazalujou jako rasismus) nasledne se nakazi vzajemne a vychcipaji, tim nebude stat tolik vynakladat na socialne potrebne, ani zdravotni peci, a konecne nebude muset vyplacet duchody. Dozivsi se duchodci se budou delit na ty, kteri jiz pred duchodem byli nezamestnani (tudiz budou pobirat minimum, ktere ani na podchod nestaci) nebo budou udreni tak, ze dlouho tu statni socialni kasu zatezovat nebudou.

Jinak v Boha neverim a uverim teprve az vsechno hnusne na planete ztresta (mam ale pocit, ze lidstvo bude rychlejsi)

                                                S Pozdravem

                                                      Jeden co uz neveri nicemu a nikomu

                                                      (hezky indiansky jmeno ze?)

2 Miloslav Jandík z Prahy Miloslav Jandík z Prahy | E-mail | Web | 22. března 2008 v 10:07 | Reagovat

Nevěřící Dane, děkuji Ti za Tvůj, částečně dobrý komentář. Nejenom k Tvé nevíře, bych chtěl uvést, že Bůh potřebuje na této planetě Zemi lidi, kteří mu pomohou, a budou proti násilnému odebírání dětí pravým biologickým rodičům, což pokládám za "zločin". Bylo Tobě, nebo někomu z Vás, kteří čtete můj Blog, odebráno, odcizeno, dítě? Až se tak stane, budete mluvit a jednat jinak. Nebo by Vám to bylo a je jedno? Boha jsem neviděl, protože je neviditelný, ale dobře mi radí, například tím, co je psáno v Bibli, kterou napsali před námi jiní věřící lidé, kteří "proBoha" a "proKristaPána" něco dělali. Přiložili ruce a nohy k dílu a nečekali, že vše  to za ně udělá Bůh, který nemá ruce a nohy, nebo Ježíš, který byl zavražděn Židy (Sión-isty), nebo nějaký "SÁMO", který je také už dávno po smrti, tedy, že se to udělá Sámo, jak si to někdo představuje a ještě hodně, zejména mladých a nezkušených, lidí věří na pohádky. Patříte také k těm, co věří na "Tři prání"?

Děkuji všem za případné pochopení a za jakoukoliv podporu.

3 Martin Martin | E-mail | Web | 1. března 2012 v 11:22 | Reagovat

Hustyyyy, to teda jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama