Srpen 2007

Nejhorší S E K T A :

21. srpna 2007 v 16:59 | Miloslav Jandík z Prahy
Nejhorší současná SEKTA, která svádí občany naší České i Slovenské republiky na špatnou cestu, k sobectví, egoismu, k touze po bohatství, po mamonu, přivádí lidi do zoufalství, bídy, do chudoby, kteří jsou ze všeho nemocní, trpí depresemi a dohání je jejich ideologie až k sebevraždám je: Totalitní trojkoaliční vykořisťovatelská, kapitalisticko-imperialistická, otrokářská "židovská", sionistická vláda ODS, KDU-Čsl a SZ včetně exprezidenta "svatého?" Václava Havla i současného prezidenta "svatého?" Václava Klause a pod taktovkou amerického teroristy a zločince George W.Bushe, jeho generálů a spojenců.
Jinak to nevidím ani já ani většina rozumně uvažujících, mírumilovných občanů České a Slovenské Republiky, zejména 214 členů "Mírového hnutí 2007" kteří si přejí:
MÍR a nikoliv zbraně, války a radary, (nikoliv jako válkychtivá Vlasta Parkanová), jsou proti vykořisťování člověka člověkem a proti pošlapávání základních lidských práv a svobod.
Co je PRAVDA je PRAVDA!!!

Summit "ne mocných" CZ+zbytek světa:

6. srpna 2007 v 16:17 | Miloslav Jandík z Prahy
Dávám tímto podnět k založení "Summitu "ne mocných" CZ+186" (České, Slovenské, Maďarské, Slovinské, Kubánské, Severokorejské, Tchajvanské, Tibetské země a dalších malých utlačovaných) proti Summitu "mocných" G8.
Pevně věřím, že se i jiné malé, neustále okupované, utlačované, zotročované země a národy na naší planetě Zemi, přidají k mému podnětu a tento "Anti Summit" vznikne a obstojí proti G8.
Prosím touto cestou někoho, kdo mi s tímto pomůže, nebo alespoň poradí, prostřednictvím mých mobilů:
733565386 a 732189224, nebo e-mailu: miloslavjandik2007@volny.cz.
Děkuji předem za pochopení a podporu v mém úsilí dosáhnout celosvětového MÍRU, společnosti bez vykořisťování člověka člověkem, bez potlačovávání a pošlapávání základních lidských práv a svoboda života podle Božích zákonů a principů.