Žaloba na George W.Bushe:

2. června 2007 v 14:49 | Miloslav Jandík z Prahy

Vyzývám touto cestou všechny mírumilovné lidi České i Slovenské republiky, kteří mají zdravý rozum a kteří se přidají ke kolektivní žalobě na amerického prezidenta George W.Bushe, a jeho generály, jako na největší současné válečné totalitní zločince, kteří mají na svědomí desetitisíce nevinných lidí v Iráku a v Afgánistánu, tak i vlastních vojáků, které ženou na nesmyslnou smrt jako na jatka a dělají z nich invalidy.
George W.Bush je paranoidní šílenec, který podle vzoru Hitlera a jeho "Drang nach Osten!" chce ovládnout zbraněmi a americkým kapitálem celý svět. Hitler pronásledoval a vraždil věřící Židy a Bush pronásleduje a vraždí věřící Muslimy, kteří se sparavedlivě brání a vedou obrannou, partizánskou válku s nasazením vlastních životů na obranu svých rodin a neprávem napadených zemí Američany a jejich spojenci. Pokud si Bush říká "křesťan" proč pronásleduje Muslimy. Ať se potom "křesťané" nediví, že je Muslimové nenávidí! Stejné to bylo za dob "křižáků", kteří ve jménu Ježíše (se symbolickým Ježíšovým křížem) pronásledovali věřící.
Uvádím, že k dnešnímu dni 25.10.2007 již podepsalo kolektivní žalobu 99 mírumilovných lidí. Dne 13.6.2007 jsem odeslal doporučený dopis s 27 podpisy rozumných občanů do Haagu a rád jsem zaplatil 44 Kč poštovného ze svého důchodu. Podepište se nám na již vytištěné podpisové archy kolektivní žaloby, kterou zašleme na adresu: Mezinárodní trestní soud, pro válečné zločince, Maauweg, 174, NL-2516 AB H a a g , The Holandsko.
Přihlásit se můžete na mojí adrese: Miloslav Jandík, AS, Tusarova 60, Praha-Holešovice 170 00, nebo na mobil: 732189224 nebo mail: miloslavjandik2007@volny.cz.
Kolektivní žalobu můžete sepsat kdekoliv v republice a zaslat také na uvedenou adresu s podpisy. V jednotě je síla.
"Bůh Vám všem žehnej, podle Vašich zásluh!"
Dnes 23.7.2007 jsem se dozvěděl radostnou zprávu, že Bush ze všeho onemocněl a bude zbaven úřadu a nedojde k jeho záměru "bleskové jaderné 24-hodinové totální války" proti Iránu.
Dne 22.8.2007 byla mnou odeslána druhá Kolektivní žaloba na George W.Bushe a jeho generály k Mezinárodnímu soudnímu tribunálu do Haagu, kterou podepsalo dalších 35 mírumilovných občanů ČR a SR, se zdravým rozumem.
Dne 26.9.2007 jsem obdržel písemnou zprávu z Mezinárodního soudního tribunálu v Haagu, že Žaloba došla, že se jí budou zabývat a budou mne písemně informovat, jak probíhá šetření.
K dnešnímu dni 25.10.2007 již podepsalo další třetí Petici dalších 35 rozumných a mírumilovných občanů České a Slovenské republiky.
Třetí Petice s 35 podpisy bude mnou v následujících dnech opět poslána do Haagu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vikki Vikki | Web | 20. července 2017 v 4:03 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6Plus. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama