Dnešní příběh:

15. června 2007 v 21:19 | Miloslav Jandík z Prahy
Dnes jsem navštívil "OÚNZ-Odevzdej (Julínkův)Úplatek Nebo Zmizni!" a dobrovolně zaplatil povinný "úplatek" 600 Kč za vystavení Zdravotního průkazu, potvrzení, že jsem zdravý, abych mohl jít pracovat. To není všechno: Když jsem vystoupal po schodech "OÚNZ-Občane Uteč Nebo Zahyneš!", tak jsem za poslední schod zakopl, protože jsem nedbal to varování "Občane Uteč Nebo Zahyneš!" a zakopl jsem za poslední schod, narazil si levý palec u nohy, kulhám, natáhnul se na držku, málem jsem přišel ve zdravotnickém zařízení o život proto, že jsem blbec šel zaplatit povinný "úplatek" za to, že jsem zdravý a že chci pracovat. To ještě není všechno: Když jsem přišel na firmu abych mohl konečně po týdenním úsilí dostat Zdravotní průkaz, že jsem zdravý a že chci pracovat, tak jsem musel předložit OP, a slečna si dobře všimla, že mám na zadní stránce uvednou poznámku o tom, že jsem byl zbaven úřady svých základních lidských práv na práci, na svobodu, na Pravdu, dokonce jsem byl zbaven i trestní odpovědnosti. Takže mne nikdo za nic nemůže potrestat a můžu si dělat co chci, můžu mluvit a psát co chci. Jenomže mi to zase zakazují ne jako v Kocourkově, ale v ABSURDISTÁNU. Po neděli se mnou bude muset do práce nastoupit i můj advokát, který za mne bude brát moji výplatu, jako kdyby to byly jeho peníze.
Rozhodl jsem se proto, že požádám Ombudsmana JUDr.Otakara Motejla na Ministerstvu spravedlnosti, aby mi moje násilím odňatá a pošlapávaná základní lidská práva byla po právu navrácena. Jenomže to má zase jeden háček: Ono se jim to ale nelíbí, že si dělám co chci, že říkám co chci, že píšu co chci, že vůbec mluvím. A další problém je v tom, že nelžu, protože lhát je zakázané, tak mluvím jenom Pravdu. Co mi tedy jiného zbývá? Já jiného než Pravdu mluvit neumím. A v tom je zase další háček, že moje Pravda se jim nelíbí, že neříkám jejich Pravdu. Takže asi budu muset lhát? A to je další problém, protože lež je zakázaná. Nebo povolená? Máme přeci právo nevypovídat, protože cokoliv bude řečeno bude použito proti nám. Takže mám mlčet? To by chtěli. Jenomže já mlčet neumím a nebudu a to je další problém. Kdo mi poradí? Asi se budu muset doopravdy obrátit na "lampárnu" ČSD, což znamená Člověče Snad Dojedeš a Bůh ČSD stvořil prý proto, aby měl všechny blbce pohromadě. To se mi ale nelíbí, protože ČD dobře slouží. Spíše Bůh zřídil jiné zbytečné organizace, jako například Parlament a Senát, aby měl všechny blbce pohromadě. Raději se obrátím na Ministerstvo zdravého rozumu. Žádost o zřízení tohoto nového Ministerstva jsem již sepsal a vyzývám touto cestou všechny dobré lidi, kterým to ještě myslí a mají zdravý rozum, aby usilovali se dostat do tohoto nového Ministerstva co nejdříve, dokud je ještě čas. Jinak nám asi určitě nařídí platit nejen vodné a stočné, ale i vzdušné a může to dojít i tak daleko, že nás, důchodce, budou střílet, aby jsme jim ten jejich vzduch, který asi oni vyrobili nedýchali. A o tom to "Mírové hnutí 2007" vlastně je!
Až budu mít více času tak asi zveřejním stručně celý můj životní Příběh.
Včera 18.6.2007 se mi podařilo nastoupit konečně do práce, ale musel jsem absolvovat ten náš český "absurdistán". Díky všem, kteří se mnou cítí a prožívají totéž. A o tom to vlastně všechno je!!!
O tom, jak jsem dopadl u Ombusmana Motejla uvádím v následujícím článku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama