Ministerstvo zdravého rozumu:

11. června 2007 v 16:40 | Miloslav Jandík z Prahy
Podávám kolektivní písemnou žádost na Úřad vlády ČR, nábř.Edv.Beneše 128, Praha 1, s přiloženým podpisovým archem, od všech mírumilovných občanů ČR a SR, členů i nečlenů "Mírového hnutí 2007", kteří mají ještě alespoň trochu zdravého rozumu, když jej nemají ministři naší totalitní a paranoidní vlády, kterou k dnešnímu dni 1.7.2007 již podepsalo 33 lidí se zdravým rozumem,
o zřízení nového Ministerstva zdravého rozumu a o okamžité zrušení Ministerstva války
. Přejeme si totiž MÍR, nikoliv zbraně a války. Kdy už to konečně našim politikům dojde? To jsou opravdu tak nechápaví, zabednění? Zároveň žádáme o okamžité odvolání:
1) "nekřesťanského" ministra financí Kalouska, který navrhuje další , aby měl Langer a Parkanová zbraně proti lidem.
2)"nekřesťanské" ministryně obrany-války Vlasty Parkanové, která požaduje další zbraně,
3) totalitního ministra vnitra , Langera, který také požaduje další výzbroj pro český Ku Klux Klan,
4)ministra zdravotnictví Julínka, který navrhuje další povinné poplatky - "úplatky". To už asi budeme muset platit i za vzduch, a za to, že jsme se vůbec narodili už vlastně musíme platit v Porodnicích, za přírodní zdroj vodu, když boháči plýtvají vodou v jejich soukromých bazénech a obyčejný pracující lid musí platit za to, že má žízeň, Dokonce už budeme muset podle přslušníků Policie platit nejen vodné a stočné, ale i "vzdušné"!
5)ministra zahraničí Karla Schwarzwenbergera, který nehájí zájmy většiny českého lidu, ale zájmy největšího současného válečného paranoidního zločince George W.Bushe a jeho generály, a zájmy mocenských, totalitních vlád v Summitu G8.

Co je PRAVDA, je PRAVDA!
Doporučuji podobných Peticí, kolektivních žalob a dovolání posílat více a více odkudkoliv a kamkoliv. V jednotě je síla a PRAVDA zvítězí! Musí se ale prosazovat "křišťálově-sametově"

Bůh Vám opět, všem mírumilovným lidem se zdravým rozumem a přirozenou inteligencí, žehnej! A nekřesťanům také, ale podle jejich nezasloužených zásluh!
Dne 18.7.2007 byla moje žádost spolupodespaná 33 občany se zdravým rozumem odeslána na Úřad české Topolánkovy vlády a kopie prezidentovi a Motejlovi. To na upřesněnou!
Dnes 25.7.2007 jsem obdržel písemnou odpověď z Úřadu vlády ČR, že naše kolektivní žádost o zřízení Ministerstva zdravého rozumu a zrušení Ministerstva války a odvolání jmenovaných ministrů, byla doručena a vzata na vědomí. Díky Bohu. Doufejme, že se chytnou za nosy! a snad alespoň něco pochopí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kfzpzb kfzpzb | E-mail | Web | 16. června 2009 v 21:30 | Reagovat

LlW6uJ  <a href="http://oqisapwqkhjt.com/">oqisapwqkhjt</a>, [url=http://pllnuirrksxu.com/]pllnuirrksxu[/url], [link=http://pmawjdvbdrxn.com/]pmawjdvbdrxn[/link], http://aqrntpiwkhbz.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama