U p o z o r n ě n í :

14. dubna 2007 v 16:18 | Miloslav Jandík z Prahy
1) Pozor na stejnojmenné Mírové hnutí v ČR-OSUD, kteří vybírají "nekřesťansky" vysoké členské příspěvky a jejichž program, ani náboženské pojetí se nám vůbec nezamlouvá.
2) Pozor na stejnojmenné Hnutí sjednocení nacionalistů, či anarchistů!
3) Pozor na Moonovu Církev nebo Hnutí sjednocení, kteří vybírají 5.000 Kč za požehnání a nakokec podporují Ameriku a kokainový trh.
3) Nedejte ani na zcestné učení Svědků Jehovových o tom, že po smrti odejde do Nebe (do Duchovního světa) pouze 144.000 vyvolených. (Spíše je to obráceně, že na Zemi bude žít věčně 144.000 vyvolených a ostatní odejdou do Duchovního světa). Po smrti tam odejdeme všichni! Někdo do Nebe, někdo do Ráje, někdo do Pekla. To podle toho, jakým způsobem jsme žili zde na Zemi.
Svědkové Jehovovi mylně učí, že zázrakem Ježíšovým bude tady na Zemi najednou Boží království, kde budeme žít věčně a děti se už rodit nebudou, což je holý nesmysl! To by si protiřečil sám Bůh, který vydal přikázání: "Milujte se, množte se a naplňte Zemi!" které je věčné, jinak by nepokračovalo další tvoření, další život! Což zní, doufám, logicky?
Na rozdíl od křesťanů, Jehovisté neoslavují jak narozeniny a jmeniny svoje a členů rodiny, ale ani Vánoční a Velikonoční svátky, vzpomínku na Ježíšovo narození, ukřižování a vzkříšení (zmrtvýchvstání).
4) Pozor na bývalého člena MH 2007 Radima Dvořáka, nar.: 8.3.1979, bytem: Janovského 1348/26, Praha 7-Holešovice, tel.: 220801555, kterému jsem osobně půjčil dva mobilní telefony v celkové ceně 4.000 Kč a dosud mi je nevrátil.
5) Pozor na Jindřicha Fialu, bytem Dlouhá 17, Bohušovice nad Ohří, kterému jsem půjčil 1.300 Kč a dosud mi je nevrátil a dále mámí na důvěřivých lidech peníze.
5) Pozor na Václava Jůzu, nar.: 26.5.1979, trv.hlášen: Svínitská 515/2, Praha 8-Bohnice, kterému jsem s důverou dal 400 Kč na slíbený Notebook, ale dosud slíbenou věc nepřinesl a nevrátil ani peníze. Jenom slibuje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama